Book
Dutch
Als een knappe rokkenjager weer thuis komt wonen, is hij niet blij met de nieuwe huishoudster.
Extra subject
ROM, geheimen, Intriges
Title
Haar leugens
Author
Abbi Glines
Translator
Erica Disco
Language
Dutch
Original language
English
Original title
Sweet little thing
Publisher
Uithoorn: Karakter Uitgevers B.V., © 2018
197 p.
ISBN
9789045212197 (paperback)

Reviews

Beulah Edwards werkt als huishoudster bij de rijke en strenge Portia en in ruil daarvoor betaalt deze kille vrouw de instelling waar Beulah’s gehandicapte zusje Heidi woont. Als op een dag Jasper, de knappe maar verwende zoon van Portia weer thuis komt wonen, komt Beulah erachter dat de zaken anders staan dat ze dacht. Jasper bezit al het geld en Portia heeft geen rode cent. Beulah besluit niets over Heidi te zeggen en neemt een bijbaantje om zo zelf de financiën rond te krijgen. Als Jasper de waarheid weet te ontrafelen, reageert hij anders dan verwacht. Het duurt dan ook niet lang voordat ze als een blok voor Jasper valt. De Amerikaanse bestsellerauteur (1977) heeft met dit werk het eerste deel in de serie ‘Sweet little lies’ afgeleverd. Het is een vlot geschreven roman en het einde heeft een verrassende twist. Geschikt voor een breed publiek. Voor de fans van Jessica Clare en Jennifer Probst.

About Abbi Glines

Abbi Glines (Abigail Glines) (born 16 April 1977) is an American New York Times, USA Today, and Wall Street Journal bestselling novelist. Her new-adult fiction titled Fallen Too Far was self-published on eBook and paperback in 2012.

The remaining of the 'Too Far' series, Never Too Far and Forever Too Far had a lot of success with younger audiences. The content of the books is rated 16+ because of its explicit content. Glines is also the author of the initially self-published young adult bestselling series The Vincent Boys.

Glines recently released the last of the 'Too Far' series in the male lead's point of view. The ninth book in the Rosemary Beach series, titled You Were Mine, was released 2014.

Bibliography

The Field Party (series)

  1. Until Friday Night (2015)(West and M…Read more on Wikipedia